5 yıldır ciğerinde ‘lades kemiği’ ile yaşadı

Sinsinati

New member
5 yıldır ciğerinde ‘lades kemiği’ ile yaşadı Bolu’da öksürük ve şiddetli ağrı şikayetiyle gittiği hastaneye giden Mehmet Salih Fer’in ciğerinden çıkan kemik hayrete düşürdü.

Düzce’nin Cumayeri ilçesinde yaşayan Mehmet Salih Fer, uzun müddettir devam eden öksürük ve şiddetli ağrı şikayetiyle Abant İzzet Baysaş Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne gitti. Fer’in yapılan muayenesinde sol akciğerine lades kemiği saplandığı tespit edildi.

Fer’in 5 yıl boyunca akciğerinde saplanmış biçimde bulunan lades kemiği yapılan ameliyatla alındı. Sıhhatine kavuşan Fer, yapılan son denetimlerinin akabinde taburcu edildi.

5 yıl boyunca öksürük, şiddetli ağrı sırtında yanma şikayetleri bulunduğunu tabir eden Mehmet Salih Fer, şunları söylemiş oldu;

“Aynı şikayetlerle hastanelere gittim, muayenelerim yapıldı, sinemalar çekildi. Sık sık enfeksiyon geçiriyordum, farklı farklı teşhisler konuldu ve ilaç tedavileri başlatıldı. Fakat hiç bir sonuç alamadım ve şikayetlerim devam etti. Son olarak İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Göğüs Cerrahisi kliniğine geldim. Burada hekimlerim tarafınca muayenelerim ve tetkik süreçlerim yapıldı. Sonuçta sol akciğerimde yaklaşık 5 yıldır bir lades kemiği ile yaşadığımı öğrendim”