Ertuğrul Özkök: “En yüksek Testosteron” tacım, geçen hafta prestijiyle elimden alındı

Sinsinati

New member
Ertuğrul Özkök: “En yüksek Testosteron” tacım, geçen hafta prestijiyle elimden alındı Hürriyet gazetesi muharriri Ertuğrul Özkök, ‘en yüksek testesteron’ tacının kendisinden alınarak Kenan Erçetingöz‘e gittiğini yazdı.

Özkök yazısında, “Biliyorum bu pazar günü, ‘memleketin epey sorunu varken’ lobisinden bir daha hayli dayak yiyeceğim… Ne yapayım, dayanamıyorum… Bir de bu biçimde dayaklara şerbetliyim. Bugün pazar, kasveti atıp eğlenceli bir mevzuya gireceğim. Geçen hafta prestijiyle “Türkiye’nin testosteronu en yüksek medya mensubu” tahtı vücut değiştirdi. Geçen haftaya kadar en yüksek testosteronlu erkek medya mensubu bendim. Dr. Osman Müftüoğlu nezaretinde ölçülmüş testosteronum 623’tü… Hatta Fenerbahçe benim için 623 numaralı bir de forma yaptırmıştı Sahip olduğum “E.T.” unvanım, yani “En yüksek Testosteron” tacım, geçen hafta prestijiyle elimden alındı. Üstelik de bir magazinci tarafınca alındı.” sözünü kullandı.

Özkök şunları kaydetti:

“Her şey Gecce.com isimli internet sitesinin sahibi Kenan Erçetingöz’ün bir paylaşımı ile başladı. Testosteronunun 730 olduğunu deklare etti. Yani benimkinden 107 puan yüksekti..

Evvel inanmadım… Fakat resmen analiz raporlarını yayınladı… O niçinle bugünden itibaren Türk medyasının “E.T” hükümdarı, yani “Taçsız Testosteron Kralı” Kenan Erçetingöz’dür… Tek tesellim, İzmirli olarak tacımı bir daha bir İzmirliye devrediyorum… Emanet emin başlarda… Türk medyasında ben ve Kenan Erçetingöz’den diğer testosteron ölçüsünü açıklayan gazeteci yok. Pekala deşifre olmamış “Yüksek Testosteron”lu medya mensupları kimler olabilir? Yaptığım araştırma ve aldığım tüyolar kararı, şu biçimde gayriresmi bir liste çıktı ortaya.

Emin Çölaşan

İsmet Berkan

Osman Müftüoğlu

Mehmet Yılmaz

Güneri Cıvaoğlu

Hasan Cemal

Ahmet Hakan

Fatih Altaylı

Kanat Atkaya

Rasim Ozan Kütahyalı

Erman Toroğlu

Oray Eğin