Eşinden 6 gündür haber alamayan koca: İki çocuğumuzun bakıcısıyla kaçtı

Sinsinati

New member
Eşinden 6 gündür haber alamayan koca: İki çocuğumuzun bakıcısıyla kaçtı Afyonkarahisar’da yaşayan İsmail Çetinkaya, eşi 22 yaşındaki Gizem Çetinkaya’nın konutlarında yatılı olarak kalan iki çocuğunun bakıcısıyla kayıplara karıştığını söylemiş oldu. Eşinin bakıcı bayan tarafınca kandırıldığını öne süren İsmail Çetinkaya, hayatından kaygı ettiğini söz etti.

Afyonkarahisar’da yaşayan 2017 yılında evlenen Çetinkaya çiftinin iki çocuğu oldu. Biri 3 aylık, oburu 3 yaşında olan çocukların bakımında zorluk yaşayan Gizem Çetinkaya için eşi İsmail Çetinkaya meskene yatılı bir bakıcı aldı. Bakıcı Filiz G. ile samimi olan Gizem Çetinkaya, 6 gün evvel iki çocuğunu meskende bırakarak bakıcı Filiz G. ile kayıplara karıştı. Eşinin ömründen telaş duyan İsmail Çetinkaya, eşinin psikolojisinin bozuk olduğunu söz ederek, eşine ‘evine dön’ davetinde bulundu.

“Çocuklarım perişan oldu”

2017 yılından beri evli olduğunu söz eden İsmail Çetinkaya, “İki çocuğum var, biri 3 aylık oburu 3 yaşında. Evliliğimizde hiç bir şey yokken, aramız çok uygunken bunlar yaşandı. Babasıyla birlikte yaşıyoruz, bir de yanımızda bakıcı var. Geçen hafta Cuma günü bir anda meskenden ‘Hastaneye gidiyorum’ diye çıktılar ve dönmediler. Ben eşimin ömründen şuan kaygılıyım. Eşimin psikolojisi bozuk. Daha evvel de birkaç sefer yaptı bunu. İsterseniz ailesiyle görüşebilirsiniz. Her şeyi kanıtlarım. Ben yalnızca başına bir iş gelmesinden korkuyorum. Boşanmak istiyorsa şayet gelsin güzelce boşansın. Çocuklarının başında dursun. Benim 3 aylık bebeğim ile 3 yaşındaki çocuğum perişan oldu. Ben işime, gücüme devam edeceğim. Ben yalnızca onun hayatından kaygı duyuyorum” dedi.

” Evimizdeki bakıcı ile kaçtılar”

“Ben o bayanı işe aldım. Eşimin kanına girenin o olduğunu düşünüyorum. Kimlerle tanıştı, kimlerle irtibat kurdu bilmiyorum, lakin yüzde 100 eminim yanlış bir ortamdalar. Yanlış beşerlerle beraberler. Eşimin acil meskenine dönmesini istiyorum. Babasının konutu her vakit ona açık. Ben boşanacağım esasen lakin annesi çocuklarımın başında dursun. Tek isteğim bu. Beni duyuyorsa, beni görüyorsa gelsin meskenine güzelce.”

“Anlaşmalı boşanmak istiyorum”

Eşinden konutuna dönmesini isteyen Çetinkaya şöyleki konuştu:

“Eşim bana ‘Konya’dayım, bir işte çalışıyorum’ diye ileti attı. Bence hiç bir işte çalışmıyor. Herkesten para istiyor. Benden para istiyor. Çalışan insan para ister mi? Mutabakatlı boşanalım, gelsin babasının konutunda otursun çalışmak istiyorsa çalışsın, çocuklarına baksın. Tek isteğim bu.”