GARANTİ YATIRIM İŞTİRAKİ A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan)

Brown

Global Mod
Global Mod
GARANTİ YATIRIM İŞTİRAKİ A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan) GARANTİ YATIRIM PAYDAŞLIĞI A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan) )

Finansal Tablo Niteliği Konsolide Olmayan

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Sorumluluk Beyanı

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Bahse Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi
31/01/2022
Finansal Tablo ve Faaliyet Raporunun Kabulüne Ait İdare Konseyi Karar Tarihi ve Sayısı

İdare Şurası Karar Tarihi
25/04/2022
Karar Sayısı
2022/07
Sermaye Piyasası Şurası’nın “Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya Ait Temeller Bildirisi’nin İkinci Kısmının 9. Unsuru Yeterince Sorumluluk Beyanı

SERMAYE PİYASASI KURULU’NUN “SERMAYE PİYASASINDA FİNANSAL RAPORLAMAYA AİT ASILLAR TEBLİĞİ (II-14.1)”NİN İKİNCİ KISMININ 9. UNSURU MUCİBİNCE SORUMLULUK BEYANI

01.01.2022 ? 31.03.2022 Dönemine İlişkin Finansal Tablolar ve Faaliyet Raporu İdare Konseyi’nin 25.04.2022 tarihindeki ve 2022-07 sayılı sonucu ile kabul edilmiştir.

a) Şirketimizin “01 Ocak 2022 ? 31 Mart 2022” periyoduna ilişkin hudutlu denetimden geçmemiş Sermaye Sermaye Piyasası Kurulu’nun “Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya Ait Temeller Tebliği (II-14.1)” uyarınca hazırlanan finansal tablolar ve faaliyet raporunun tarafımızca incelendiğini,

b) bakılırsav ve sorumluluk alanında sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde finansal tablolar, dipnotlar ve faaliyet raporunun değerli konularda gerçeğe alışılmamış bir açıklama ya da açıklama tarihi prestijiyle aldatıcı olması kararınu doğurabilecek herhangi bir eksiklik içermediğini,

c) nazaranv ve sorumluluk alanımızda sahip olduğumuz bilgiler çerçevesinde, ilgili tebliğ uyarınca hazırlanmış finansal tabloların, Şirketimizin faali, pasifi, finansal durumu, kar ziyanı ile ilgili gerçeği dürüst bir halde yansıttığını, faaliyet raporunun, faaliyetimizin gelişmenini, performansını, finansal durumumuzu, karşı karşıya kaldığımız kıymetli risk ve belirsizliklerle birlikte dürüstçe yansıttığını ,

beyan ederiz.

Hürmetlerimizle.

Dündar Dayı Sadık Tıltak Kadir Erhan Tunçay

Yönetim Kurulu Başkanı Denetim Komitesi Başkanı Denetim Komitesi Üyesi
Genel Müdür

BIST