“Hayal Bile Edemeyeceğiniz Seviyeler” 3 Analist, Altın Varsayımlarını deklare etti!

Tr52Tr

New member
Altın, günün başlangıcında 1.790 dolar düzeylerinden süreç gördü. Bu sırada Incrementum AG yöneticisi, Soar Financial Group’un CEO’su ve Economies grubu, altın iddialarında bulundu. Incrementum AG, altının birkaç ay ortasında tüm vakit içinderın en yüksek düzeylerini gorebileceğini söylerken Economies grubu, altının bugün için düşüş yaşayacağını düşündüğünü belirtti. İşte Kriptokoin.com olarak derlediğimiz yorumlar…

Incrementum AG yönetici ortağı: Altın fiyatının tüm vakit içinderın en yüksek düzeyini nazaranceği tarihlere uzak değiliz

Incrementum AG’nin yönetici ortağı Ronald-Peter Stoeferle’ye göre, global finans piyasaları “parasal bir devrilme noktasına” ulaştı. Bu devrilme noktasından daha sonra enflasyon yükselmeye devam edecek, gerçek faiz oranları negatif yahut yüzde sıfıra yakın bölgede kalacak ve para siyaseti piyasalar için maliye siyasetinden daha az tesirli hale gelecek; bu bir mali egemenlik devri olacak.

Stoeferle, “Altına yönelik algı esasen o kadar olumsuz ki, fiyatın önümüzdeki birkaç ay ortasında tüm vakit içinderın en yüksek düzeylerine çıkabileceği noktada. Bu yüzden rekora o kadar da uzakta değiliz” dedi. Stoeferle, altın sanayisindeki şiddetli karamsarlığın, aykırı bir bakış açısıyla düzgüne işaret olduğunu söylemiş oldu. Bitcoin’de ise, fiyat biçmenin bir daha sonraki etabının çabucak hemen başlamadığını kaydetti.

Economies grubu: Bugün için “ayı trendindeyiz”

Soar Financial Group’un CEO’su Kai Hoffmann, S&P 500 daima ralli yaparken ve başka baz metaller orta vadeli görünümde muhtemelen daha âlâ performans gösterecekken niye altın satın alınması gerektiğini konuştu. Hoffmann, girdi maliyetleri yükselirken altın fiyatının sakin kalması niçiniyle madencilerin marjlarının “sıkıldığını” belirtti. Lakin, finansman seçeneklerinin hala devam ettiğini söylemiş oldu.

Bu sırada Economies takımı 13 Eylül için altın tahlilini paylaştı ve altın fiyatının geçtiğimiz Cuma günü 1797.00 düzeyinin altında kapandığını bunun da fiyatı önümüzdeki seanslarda negatif baskı altına soktuğunu söylüyor. Birinci durak olarak altının 1.770 doları ziyaret etmesi bekleniyor.

Bu niçinle, 1.797 dolar düzeyinin kırılması ve üzerinde tutulmasının fiyatın yine toparlanmaya ve temel olarak 1.825’e yönelmesine yol açacağı dikkate alındığında, gün içi bazında düşüş eğilimi bekleniyor. Gruba göre Bugün için beklenen süreç aralığı 1770.00 dayanak ile 1805.00 direnç içinde. Gruba nazaran gün için beklenen trend ise ayı trendi.