Ortadan kaybolan geyiğe bu biçimde seslendi: “Ne olur geri dön Mete, seni bekliyorum!”

Sinsinati

New member
Ortadan kaybolan geyiğe bu biçimde seslendi: “Ne olur geri dön Mete, seni bekliyorum!” Tarım ve Orman Bakanlığı 4. Bölge Müdürlüğü tarafınca Spil Dağı Ulusal Parkı’na bırakılan, ‘’Oğlum bak git’’ görüntüsüyle viral olan Mete isimli geyik 1 haftadır kayıp.

Spil Dağı Ulusal Parkı Restoran Şefi Orhan Kalkan, ortadan kaybolan geyiğe ‘geri dön’ davetinde bulundu: “Ben sana 100 kilometre uzağa mı git dedim Mete? Şuraya git dedim çabucak. Şu ormana git daha sonra gel dedim, restoranda beşerler var dedim”

“Ne olursun geri dön Mete. Bak tekrar sana bu biçimde davranmayacağım, sana kızmayacağım. Müşteriler de olsa seni kovalamayacağım Mete. Ne olur geri dön Mete. Seni bekliyorum”

Mete, Orhan Kalkan’ın “Bak burası restoran sen buraya giremezsin. Ben sana sabah akşam yemek veriyorum aslına bakarsan. Biraz geri dur bekle” demesinden daha sonra ormana yanlışsız giderek ortadan kayboldu.

Manisa Spil Dağı Ulusal Parkı’na salınan 14 kızıl geyikten en ünlüsü olan Mete geyik, özel takım tarafınca aranıyor. (İHA)

TIKLAYIN- Her gün restorana gelen geyik ile konuşan adam: Ormandaki arkadaşlarının yanına git artık