QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ESERLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu

Brown

Global Mod
Global Mod
QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ESERLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ESERLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

Pazar, Endeks ve Sermaye Piyasası Araçları detayları
Son Durum İtibariyle Paydaşlık Sermaye Piyasası Araçlarının Kote Edildiği Öteki Borsalar yahut Süreç Gördüğü Teşkilatlanmış Piyasalar
Kote Edilen/İşlem bakılırsan Sermaye Piyasası Aracının Çeşidi Kotasyon/İşlem Görmeye Başlama Tarihi İlgili Piyasanın/Borsanın Bulunduğu Ülke İlgili Piyasanın/Borsanın İsmi Piyasanın/Borsanın İlgili Pazarı
Hisse 09.04.2021 Türkiye Borsa İstanbul Yıldız Pazar
TRFQAGR32311 – Finansman Bonosu 20.09.2022 Türkiye BORSA İSTANBUL / Borçlanma Araçları Piyasası Kesin Alım Satım Pazarı (Nitelikli Yatırımcılar içinde
TRFQAGR42310 – Finansman Bonosu 10.10.2022 Türkiye BORSA İSTANBUL / Borçlanma Araçları Piyasası Kesin Alım Satım Pazarı (Nitelikli Yatırımcılar içinde
TRFQAGR42328 – Finansman Bonosu 31.10.2022 Türkiye BORSA İSTANBUL / Borçlanma Araçları Piyasası Kesin Alım Satım Pazarı (Nitelikli Yatırımcılar içinde
TRFQAGR22312 – Finansman Bonosu 28.12.2022 Türkiye BORSA İSTANBUL / Borçlanma Araçları Piyasası Kesin Alım Satım Pazarı (Nitelikli Yatırımcılar içinde

BIST