Ünlü Uzman: Altın meblağları Birkaç Hafta İçinde Bu Düzeylerde Olacak!

Tr52Tr

New member
Altın fiyatları, 1.900 dolar düzeyinin üstündeki yükselişine devam ediyor. Midas Touch Consulting’in genel müdürü Florian Grummes, önümüzdeki birkaç hafta ortasında altın’ın Bitcoin‘den daha âlâ performans göstereceğini öne sürüyor.

Florian Grummes: Altın meblağları önümüzdeki birkaç hafta ortasında 1.950 dolara yükselmeye hazır!

Midas Touch Consulting’in genel müdürü Florian Grummes, piyasaları yorumladı ve değerli altın fiyatları varsayımlarında bulundu. Florian Grummes, altın’ın ONS başına 1.900 dolarlık kritik direnç düzeyini kırdığını ve 1.950 dolara yükselmeye hazır olduğunu söylemiş oldu. Öte yandan Florian Grummes’e bakılırsa Bitcoin, şu anda çok satım durumunu yansıtsa da önümüzdeki birkaç hafta ortasında hala bir ölçü oynaklık yaşayacak.

Florian Grummes, yıl sonuna gerçek Bitcoin’in bir defa daha altın’dan daha yeterli performans göstermesinin beklendiğini ve her iki varlığın da tüm vakit içinderın en yüksek düzeylerini kıracağını söylemiş oldu. Kriptokoin.com olarak daha evvel bildirdiğimiz üzere, altın fiyatı artık 1.908 dolardan süreç görüyor. Florian Grummes mevzuya yönelik açıklamalarına şunları ekliyor:

Bence yıl sonuna yanlışsız Bitcoin’in yeniden yetiştiğini bakılırsaceksiniz. Bu boğa koşusunun bittiğini düşünmüyorum. Şu anda Bitcoin‘in bir tıp konsolidasyonunda olduğumuzu düşünüyorum, birkaç hafta, hatta iki, üç ay sürebilir, lakin çabucak sonrasında üçüncü ve bilhassa dördüncü çeyrekte Bitcoin’in tekrar bir yıldız yükselişi goreceğini düşünüyorum. Ve bir daha altın ve BTC’de tüm vakit içinderın en yüksek düzeylerini goreceğimize inanıyorum.