ALFA SOLAR GÜÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan)

Brown

Global Mod
Global Mod
ALFA SOLAR GÜÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan) ALFA SOLAR GÜÇ SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Sorumluluk Beyanı (Konsolide Olmayan) )

Finansal Tablo Niteliği Konsolide Olmayan

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Sorumluluk Beyanı

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Bahse Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Finansal Tablo ve Faaliyet Raporunun Kabulüne Ait İdare Heyeti Karar Tarihi ve Sayısı

İdare Şurası Karar Tarihi
29/11/2022
Karar Sayısı
2022/31
Sermaye Piyasası Konseyi’nin “Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya Ait Temeller Bildirimi’nin İkinci Kısmının 9. Unsuru Yeterince Sorumluluk Beyanı

ALFA SOLAR GÜÇ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ
01.01.2022 – 30.09.2022 ORTA PERİYODU FİNANSALLARI VE FAALİYET RAPORU SORUMLULUK BEYANI
Şirketimizce hazırlanan 01.01.2022 – 30.09.2022 periyoduna ilişkin, Sermaye Piyasası Konseyi’nin (SPK) Seri II.14.1 “Sermaye Piyasasında Finansal Raporlamaya Ait Esaslar Tebliği” (Tebliğ) uyarınca Türkiye Finansal Raporlama Standartları/Türkiye Muhasebe Standartları (TMS)/(TFRS) ve SPK tarafınca belirlenen formatlarla uyumlu olarak hazırlanan dipnotları ile bir arada “Konsolide Olmayan Finansal Durum Tablosu”, “Kapsamlı Gelir Tablosu”, “Nakit Akış Tablosu” ve “Özkaynak Değişim Tablosu” ile “Faaliyet Raporu’nun”, SPK düzenlemeleri doğrultusunda
– Tarafımızca incelendiğini,
– İşletmedeki nazaranv ve sorumluluk alanında sahip olduğumuz detaylarımiz çerçevesinde, finansal tablo ve faaliyet raporunun kıymetli konularda gerçeğe aykırı bir açıklama yahut açıklamanın yapıldığı tarih prestijiyle yanıltıcı olması kararınu doğurabilecek rastgele bir eksiklik içermediği,
– İşletmedeki bakılırsav ve sorumluluk alanında sahip oldukları bilgiler çerçevesinde, Tebliğ uyarınca hazırlanmış finansal tabloların, işletmenin faalleri, pasifleri, finansal durumu ve kâr ve ziyanı ile ilgili gerçeği dürüst bir şekilde yansıttığı ve faaliyet raporunun işin gelişimi ve performansını ve işletmenin finansal durumunu, karşı karşıya olunan değerli riskler ve belirsizliklerle beraber, dürüstçe yansıttığını
detaylarınize sunar, yapılan açıklamadan dolayı sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.

Hürmetlerimizle,

Hüseyin Mertcan Karabaş Furkan Karabaş
Yönetim Kurulu Lider Yardımcısı Yönetim Konseyi Üyesi

Yunus Esmer Ahmet Ocak
Bağımsız Yönetim Konseyi Üyesi Bağımsız İdare Konseyi Üyesi
Denetim Komitesi Başkanı Denetim Komitesi Üyesi

BIST