Babasını bıçaklayarak öldüren 15 yaşındaki kızın tabiri: Daima telefonuma bakarak bana baskı kuruyordu, pişman değilim

Sinsinati

New member
Babasını bıçaklayarak öldüren 15 yaşındaki kızın tabiri: Daima telefonuma bakarak bana baskı kuruyordu, pişman değilim Kayseri’de, 2 gün evvel babası Cuma Ali Ceylan’ı bıçaklayarak öldüren C.C.’nin savcılıkta verdiği tabiri ortaya çıktı. Pişman olmadığını söyleyen C.C., “Sürekli telefonuma bakarak, bana baskı kuruyordu. Bu niçinle babamı öldürmeyi geçen yıl başıma koymuştum. Kendisini sevmediğim için bıçaklayarak öldürdüm” dediği açıklandı.

Kayseri’nin Melikgazi ilçesinde yaşayan sıhhat memuru Cuma Ali Ceylan ile hemşire eşi Emel Ceylan çabucak hemen bilinmeyen bir niçinle tartıştı. Çift tartıştıktan daha sonra başka odalarda uyudu. Çiftin kızları C.C., gece yarısından daha sonra kalkıp, mutfaktan bıçağı alıp, babasının kaldığı odaya girdi. C.C., uyuyan babasını bıçaklamaya başladı. Uyanan Cuma Ali Ceylan ile kızı C.C. içinde arbede yaşandı. Bedenine 9 bıçak darbesi alan Ceylan, kanlar ortasında yere yığıldı.

Çığlık seslerini duyan komşularının ihbarıyla meskene polis ve sıhhat takımları sevk edildi. Sıhhat takımları, Cuma Ali Ceylan’ın öldüğünü belirlerken, C. C. ise polis tarafınca hata aletiyle birlikte gözaltına alındı. Anne Emel Ceylan da sözü için emniyete gdolayıldü. C. C., emniyetteki tabirinin akabinde sevk edildiği adliyede, çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

Cuma Ali Ceylan’ın cenazesi Kayseri Devlet Hastanesi’nde yapılan otopsinin akabinde Pınarbaşı ilçesi Şabanlı Mahallesi’nde toprağa verildi.

“Pişman değilim”

C.’nin savcılıkta verdiği söz ortaya çıktı. C.C. tabirinde, “Sürekli telefonuma bakarak, bana baskı kuruyordu. Bu niçinle babamı öldürmeyi geçen yıl başıma koymuştum fakat icraata geçiremedim. Kendisini sevmediğim için bıçaklayarak öldürdüm. Olay daha sonrası babamın kanı kıyafetlerime bulaştı. Odama geçerek, üzerimi değiştirdim. Bu sırada polisler geldi. Babamı öldürdüğüm için pişman değilim” dedi.