Başlıyor: Delta’21 ile İktisada Yeni Bir Soluk Geliyor!

Tr52Tr

New member
İktisadın en merak edilenlerinin, sanal para teknolojilerinin, dijitalleşmenin, finansal piyasaların ve fazlaca daha fazlasının uzman ekonomistlerle konuşulacağı Delta’21, canlı yayında seni bekliyor!

Delta’21 ile iktisada yeni bir soluk geliyor!

İktisat dünyasının en itibarlı aktifliği Delta’21 ile tanışmaya hazır mısınız? İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde meslek, girişimcilik ve öteki birfazlaca toplumsal alanda çalışmalarını yürüten Önderler Kulübü, düzenlediği aktiflikle daima değişen dünyada iktisat bilimini işin uzmanlarıyla konuşacak ve en merak edilen soruları yanıtlayacak.

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde çalışmalarını yürüten Önderler Kulübü’nün bu olağanüstü aktifliğini kaçırma! Daima değişen dünyada bugün neler olduğunu anlayarak geleceği şekillendiren önder olmak ve birbirinden hoş sürpriz ikramları kazanmak için, üstteki linke tıklayarak aktifliğe dahil olabilirsiniz.

Dev Aktifliğin bilgileri

Aktiflik Yeri:
Başkanlar Kulübü YouTube Kanalı

Tarih ve Saat: 3 Haziran Perşembe / 12.30

Konuşmacılar:

Şant Manukyan /
İş Yatırım Milletlerarası Piyasalar Yöneticisi

Prof. Dr. Erhan Aslanoğlu / Piri Reis Üniversitesi İktisat ve Finans Kısmı Öğretim Üyesi

Prof. Dr. Haluk Zülfikar / İstarmer Müdürü

Prof. Dr. Emre Alkin / Altınbaş Üniversitesi Öğretim Üyesi

Özge Ören / Cambridge Üniversitesi Öğretim Üyesi

İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi bünyesinde 2014 yılında kurulmuş olan Başkanlar Kulübü, alanının önderleriyle lider adayı öğrencileri bir ortaya getirmek maksadıyla çalışmalarına devam etmektedir. Başkanlar Kulübü, öğrencilerin ortasındaki başkan ruhu ortaya çıkarmayı hedeflemektedir.