BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel)

Brown

Global Mod
Global Mod
BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) BEŞİKTAŞ FUTBOL YATIRIMLARI SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Özel Durum Açıklaması (Genel) )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Evet (Yes)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Bahse Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi
23.12.2020
Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirket İdare Heyeti, 29.12.2021 tarihindeki toplantısında aşağıdaki kararları almıştır
Şirketimizin 23.12.2020 tarihinde yapılan Olağan Genel Şura Toplantısında, 2 yıl müddetle bakılırsav yapmak üzere İdare Şurası üyeliklerine Ahmet Parıltı Çebi, Emre Kocadağ, Kemal Erdoğan, Fırat Fidan, Adnan Demir, Celal Aral ile Bağımsız İdare Konseyi Üyeliklerine Özgür Mert Balcı, İbrahim Burak Aslanoğlu, Kerem Gürel seçilmişlerdir. Bağımsız İdare Konseyi Üyesi Özgür Mert Balcı, 28.12.2021 tarihinde Şirketimize ulaşan bildirimi ile Bağımsız İdare Konseyi Üyeliğinden istifa etmiştir. İdare şurası üyelerinin misyon dağılımı aşağıdaki biçimde belirlenmiştir.
Ahmet Işık Çebi (Yönetim Konseyi Başkanı)
Emre Kocadağ (Yönetim Heyeti Lider Vekili)
Kemal Erdoğan (Yönetim Şurası Üyesi)
Fırat Fidan (Yönetim Şurası Üyesi)
Adnan Demir (Yönetim Şurası Üyesi)
Celal Aral (Yönetim Şurası Üyesi)
İbrahim Burak Aslanoğlu (Bağımsız İdare Konseyi Üyesi)
Kerem Gürel (Bağımsız İdare Heyeti Üyesi)
Denetimden Sorumlu Komite misyon ve Çalışma Asılları çerçevesinde
i. Denetimden Sorumlu Komitenin iki üyeden oluşmasına,
ii. Kontrolden Sorumlu Komite Başkanlığına Bağımsız İdare Heyeti üyemiz Sn. İbrahim Burak Aslanoğlu’nun, Denetimden Sorumlu Komite üyeliğine Bağımsız İdare Heyeti üyemiz Sn.Kerem Gürel’in atanmasına,
Sermaye Piyasası Konseyi’nin II-17.1 sayılı “Kurumsal İdare Tebliği” ve Kurumsal İdare Komitesi misyon ve Çalışma Asılları çerçevesinde
i. Kurumsal İdare Komitesinin üç üyeden oluşmasına,
ii. Kurumsal İdare Komitesi Başkanlığına Bağımsız İdare Heyeti üyemiz Sn.Kerem Gürel’in, Kurumsal İdare Komite üyeliklerine Bağımsız İdare Konseyi üyemiz Sn. İbrahim Burak Aslanoğlu ile Şirketimiz Yatırımcı Bağları Yöneticisi Merve Temel’in atanmalarına,
Riskin Erken Saptanması Komitesi bakılırsav ve Çalışma Asılları çerçevesinde
i. Riskin Erken Saptanması Komitesinin iki üyeden oluşmasına,
ii. Riskin Erken Saptanması Komitesi Başkanlığına Bağımsız İdare Konseyi üyemiz Sn. İbrahim Burak Aslanoğlu’nun, Riskin Erken Saptanması Komitesi üyeliğine Bağımsız Yönetim Heyeti üyemiz Sn. Kerem Gürel’in atanmasına ,

toplantıya katılan üyelerin oybirliği ile karar verilmiştir.
Kamuoyunun bilgisine hürmetle duyurulur.

BIST