EGE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu

Brown

Global Mod
Global Mod
EGE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu EGE SANAYİ VE TİCARET A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

İdareye Ait Bilgiler
İdare Şurası Üyeleri
Adı-Soyadı Hukukî Kişi Üye İsmine Hareket Eden Kişi Cinsiyeti nazaranvi Mesleği İdare Heyetine Birinci Seçilme Tarihi İcrada vazifeli Olup Olmadığı Son 5 Yılda İştirakte Üstlendiği misyonlar Son Durum İtibariyle İştirak haricinde Aldığı vazifeler Kontrol, Muhasebe ve/veya Finans Alanında En Az 5 Yıllık Tecrübeye Sahip Olup Olmadığı Sermayedeki Hissesi (%) Temsil Ettiği Hisse Kümesi Bağımsız İdare Konseyi Üyesi Olup Olmadığı Bağımsızlık Beyanının Yer Aldığı KAP Duyurusunun İlişkisi Bağımsız Üyenin Aday Gösterme Komitesi tarafınca Değerlendirilip Değerlendirilmediği Bağımsızlığını Kaybeden Üye Olup Olmadığı Yer Aldığı Komiteler ve nazaranvi
HÜSEYİN BAYRAKTAR Erkek İdare Konseyi Lideri Endüstrici 09.04.1990 İcrada bakılırsavli Değil İdare Konseyi Lideri Ege Sanayi Holding A.Ş. (Yönetim Heyeti Lider Yardımcısı) Evet 0.5595 A Kümesi Bağımsız Üye Değil
MUSTAFA BAYRAKTAR Erkek İdare Şurası Lider Yardımcısı Endüstrici 29.03.2000 İcrada vazifeli İdare Heyeti Lider Yardımcısı H. Bayraktar Yatırım Holding A.Ş. (Yönetim Konseyi Başkanı) Ege Sanayi Holding A.Ş. (Yönetim Heyeti Başkanı) Beyefendiler Besin Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (Yönetim Konseyi Başkanı) Baylas Otomotiv A.Ş. (Yönetim Şurası Başkanı) Baytur Motorlu Vasıtalar Tic. A.Ş. (Yönetim Heyeti Başkanı) Bayraktar Otomotiv Ve Servis Hizmetleri A.Ş. (Yönetim Heyeti Başkanı) Taksim Gayrimenkul Geliştirme Ve Tic. A.Ş. (Yönetim Konseyi Başkanı) Ege Fren Sanayii Ve Tic. A.Ş. (Yönetim Konseyi Başkanı) Gayrettepe Gayrimenkul A.Ş. (Yönetim Konseyi Başkanı) EEFZ Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Konseyi Başkanı) Bayraktar Mashattan Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (Yönetim Konseyi Başkanı) Brisa Bridgestone Sabancı Lastik Sanayi Ve Ticaret A.Ş.(Yönetim Heyeti Üyesi) Egefren Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Şurası Başkanı) Bayraktar İdare Hizmetleri A.Ş. (Yönetim Şurası Başkanı) H Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (Yönetim Heyeti Başkanı) Evet 0.9079 A KÜMESİ Bağımsız Üye Değil
EGE SANAYİ HOLDİNGA.Ş. MEHMET GÜREL KAPANİ Erkek İdare Konseyi Üyesi Endüstrici 19.08.2019 İcrada nazaranvli Değil İdare Konseyi Üyesi Sunel Ticaret Türk A.Ş. (Sunel Tobacco), (Yönetim Şurası Üyesi) Kütaş Tarım Eserleri Dış Tic. Ve San A.Ş. (Yönetim Konseyi Üyesi) Mccormick-Kütaş Besin San. Dış Ticaret A.Ş., (Yönetim Şurası Üyesi) Mc. Cormıck – Kütaş Food Servıces Ltd. (Yönetim Konseyi Üyesi) Safe Spice Besin Sterilizasyon San. Ve Tic. A.Ş., (Yönetim Heyeti Üyesi Kütaş Agro Ziraat Ve Tic. A.Ş. , (Yönetim Konseyi Üyesi) İzmir Pastorize Yumurta Sanayi Ve Ticaret A.Ş., (Yönetim Heyeti Üyesi) Kütaş Besin Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (Yönetim Konseyi Üyesi) Pacovis Besin Sanayi Ve Ticaret A.Ş., (Murahhas Üye) Unıversal Spıce Besin Sanayi Ve Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Konseyi Üyesi) Kazım Gürel Holding A.Ş. (Yönetim Heyeti Üyesi) Gürel Tarım Eserleri Dış Ticaret Ve Sanayi A.Ş. (Yönetim Heyeti Üyesi) Gürel Gayrimenkul Yatırım Ve İdare Hizmetleri A.Ş. (Yönetim Konseyi Üyesi) Artıüç Yapı Sanayi Ve Ticaret A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi) Excel Besin Eserleri San.Ve Tic. A.Ş. (Yönetim Heyeti Üyesi) Gürel Sanayi Sınai Eserler Pazarlama A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi) Bayraktar İdare Hizmetleri A.Ş. (Yönetim Heyeti Üyesi) Evet 63.6235 A Kümesi Bağımsız Üye Değil
BAHAETTİN TATOĞLU Erkek İdare Heyeti Üyesi Üst Seviye Yönetici 24.03.2022 İcrada nazaranvli İdare Şurası Üyesi H.Bayraktar Yatırım Holding A.Ş. (Yönetim Heyeti Lider Yardımcısı) Baylas Otomotiv A.Ş. (Yönetim Konseyi Üyesi Gerçek Kişi temsilcisi) Ege Sanayi Holding A.Ş. (Yönetim Heyeti Lider Yardımcısı) Beyefendiler Besin Sanayi Ve Tic. A.Ş. (Yönetim Heyeti Lider Yardımcısı) Taksim Gayrimenkul Geliştirme Ve Tic. A.Ş.(Yönetim Şurası Lider Yardımcısı) Ege Fren Sanayii Ve Tic. A.Ş. (Yönetim Konseyi Üyesi) Gayrettepe Gayrimenkul A.Ş. (Yönetim Heyeti Lider Yardımcısı) EEFZ Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Heyeti Üyesi Gerçek Kişi temsilcisi) Baytur Motorlu Vasıtalar Tic. A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi Gerçek Kişi temsilcisi) Bayraktar Otomotiv Ve Servis Hizmetleri A.Ş. (Yönetim Şurası Lider Yardımcısı) Bayraktar Mashattan Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (Yönetim Şurası Lider Yardımcısı) Egefren Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Heyeti Lider Yardımcısı) Bayraktar İdare Hizmetleri A.Ş. (Yönetim Heyeti Lider Yardımcısı) H Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (Yönetim Konseyi Lider Yardımcısı) Evet 0.0223 A Kümesi Bağımsız Üye Değil Kurumsal İdare Komitesi (Üye)
NUMAN NUMANBAYRAKTAROĞLU Erkek İdare Heyeti Üyesi Yönetici 28.03.2019 İcrada nazaranvli Değil YOK Remar Bilgi Teknolojileri Turizm Ve Pazarlama Anonim Şirketi (Yönetim Şurası Üyesi) Softalıve Bilişim Hizmetleri Sanayi Ve Ticaret Anonim Şirketi (Yönetim Heyeti Üyesi) Cla Bilgi Sistemleri Bilgisayar Ve Danışmanlık Sanayi Ticaret Anonim Şirketi (Yönetim Heyeti Üyesi) Evet 0 B kümesi Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/821912 Değerlendirildi Hayır Kontrolden Sorumlu Komite-Üye, Kurumsal İdare Komitesi-Komite Lideri, Riskin Erken Saptanması Komitesi-Komite Başkanı
ENVER GOCAY Erkek İdare Heyeti Üyesi Yönetici 28.03.2019 İcrada bakılırsavli Değil YOK Eko Faktoring A.Ş. (Yönetim Heyeti Başkanı) Gürtaş Yapı Ziraî Eserler San.Tic.A.Ş. (Yönetim Konseyi Lider Yardımcısı ) Evet 0 B Kümesi Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/821912 Değerlendirildi Hayır Kontrolden Sorumlu Komite-Komite Başkanı
HÜSEYİN FAZIL ORAL Erkek İdare Heyeti Üyesi Danışman 26.03.2020 İcrada bakılırsavli Değil YOK Evet 0 B Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/821912 Değerlendirildi Hayır Riskin Erken Saptanması Komitesi-Üye

İdarede Kelam Sahibi Olan Personel
Adı-Soyadı nazaranvi Mesleği Son 5 Yılda İştirakte Üstlendiği nazaranvler Son Durum İtibariyle İştirak haricinde Aldığı nazaranvler
AYHAN ÖZEL GENEL MÜDÜR Yönetici YÖNETİCİ EEFZ Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi ve Genel Müdür), Türkiye Metal Sanayicileri Sendikası (Yönetim Şurası Üyesi) EBSO Otomotiv Yan Sanayi Meslek Komitesi Üyeliği
MUSTAFA SALİH ESER Hukuk İşleri Küme Lideri Avukat HUKUK İŞLERİ KÜME LİDERİ H. Bayraktar Yatırım Holding A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi), Ege Sanayi Holding A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi), Beyefendiler Besin Sanayi ve Ticaret A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi), Taksim Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (Yönetim Konseyi Üyesi) Gayrettepe Gayrimenkul A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi) EEFZ Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi), Erkiş Metal Ticaret A.Ş. (Yönetim Heyeti Üyesi) Egefren Dış Ticaret A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi) Bayraktar İdare Hizmetleri A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi) H Bayraktar Gayrimenkul Geliştirme A.Ş. (Yönetim Şurası Üyesi)
FAHRİ ÖZGÜR ARIS GENEL MÜDÜR YARD. Yönetici YÖNETİCİ EEFZ Dış Ticaret A.Ş. (Genel Müdür Yardımcısı)
MEHMET CEMALETTİN KOCABIYIK GENEL MÜDÜR YARD. Yönetici YÖNETİCİ EEFZ Dış Ticaret A.Ş. (Genel Müdür Yardımcısı)

BIST