Garanti İlk Kredim

Survyy

Global Mod
Global Mod
Garanti İlk Kredim

İhtiyaç kredileri günümüzde herhangi bir nakit gereksinimini gidermek isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer almaktadır. Eğer sizde ihtiyaç kredisi kullanmaya gereksinim duyuyorsanız ve daha önce Garanti Bankası kredi ürünlerinden birini hiç kullanmadıysanız Garanti İlk Kredim tam size göre olabilir. Bireysel ihtiyaç kredisinden indirimli bir biçimde faydalanmak isteyenlere hitap eden bir ürün olan Garanti Bankası İlk Kredim uygun faiz oranlı ve vade seçenekleri ile sizin de gereksinimlerinizi en uygun şekilde karşılayacaktır.

Garanti İlk Kredim Özellikleri
Garanti İlk Kredim Garanti Bankası’ndan ilk kez kredi alacak tüketicilere yönelik bir üründür. Garanti İlk Kredim minimum 3 ay ve maksimum 48 ay vade ile kullanılabilmektedir. 20.000 TL tutarlı ve 48 ay vadeli Garanti ilk Kredi başvurusu yaptığınız takdirde faiz oranı %1,41, yıllık maliyet oranı ise %22,6676 olacaktır. Sigorta ve vergi dahil ücretler 305 TL olup kredi tahsis ücreti ise 100 TL olarak belirlenmiştir. 48 ay vade ile çekeceğiniz 20.000 TL tutarlı Garanti Bankası İlk Kredim ihtiyaç kredisinin toplam geri ödemesi 29.473,91 TL olurken aylık taksitleri ise 611,85 TL’dir. Garanti Bankası diğer tüm bankalar gibi kredi müracaatlarını değerlendirmeye alırken başvuru sahibinin kredi risk raporuna dikkat etmektedir. Garanti İlk Kredim başvurunuzu gerçekleştirmeden önce kredi notunuzu öğrenmek istiyorsanız bunu Garanti İnternet üzerinden son derece kolay bir şekilde gerçekleştirebilir ve KKB risk raporunuzu temin edebilirsiniz.

Garanti Bankası İlk Kredim Başvuru Yolları
Garanti kredi ürünlerinin tamamında olduğu gibi Garanti İlk Kredim başvurusunu yapmak için tüm Garanti Bankası şubelerini kullanmanız mümkündür. Ayrıca Garanti Bankası’nın internet sitesinde bulunan “Bireysel-Krediler-Bireysel İhtiyaç Kredisi-Diğer Kampanyalar-İlk Kredim” adımlarını takip ederek açılan sayfada yer alan “Başvur” butonuna tıklamanız halinde talep edilen bilgileri vermeniz ve başvuru yapmanız son derece kolaydır. Garanti Cep üzerinden ise “Kredi Başvurusu-Destek Kredisi Başvurusu” adımlarını izleyerek de başvuru yapabilirsiniz.

Sadece Garanti Bankası’nın değil tüm bankaların kredi ürünleri ve kampanyaları hakkında bilgi edinmek ve güncel finansal haberlere göz atmak istiyorsanız sitemiz size bu konuda harika bir kaynak olacaktır.