GEDİK YATIRIM MENKUL BEDELLER A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu

Brown

Global Mod
Global Mod
GEDİK YATIRIM MENKUL BEDELLER A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu GEDİK YATIRIM MENKUL BEDELLER A.Ş.( Şirket Genel Bilgi Formu )

İrtibat ayrıntıları
Yatırımcı Bağlantıları Kısmı yahut İrtibat Kurulacak Şirket Yetkilileri
Ad-Soyad bakılırsavi bakılırsavlendirme Tarihi Telefon E-posta Lisans Evrakı Tipi Lisans Doküman No
Deniz Özer Yatırımcı Alakaları Müdürü 04.01.2022 (216) 453 00 32 [email protected] Sermaye Piyasası Faaliyetleri Seviye 3 Lisansı – Kurumsal İdare Derecelendirme Lisansı – Türev Araçlar Lisansı 204658 – 700469 – 305184
Melek Melis İnal Yatırımcı Münasebetleri Uzmanı 16.03.2022 (216) 453 00 32 [email protected] Sermaye Piyasası Faaliyetleri Seviye 2 Lisansı – Kurumsal İdare Derecelendirme Lisansı 922285 – 906816
Hasret Göç Yatırımcı Münasebetleri Kısmı bakılırsavlisi 25.07.2018 (216) 453 00 32 [email protected] Sermaye Piyasası Faaliyetleri Seviye 2 Lisansı 111989

Pazar, Endeks ve Sermaye Piyasası Araçları ayrıntıları
Son Durum İtibariyle İştirak Sermaye Piyasası Araçlarının Kote Edildiği Öbür Borsalar yahut Süreç Gördüğü Teşkilatlanmış Piyasalar
Kote Edilen/İşlem nazarann Sermaye Piyasası Aracının Çeşidi Kotasyon/İşlem Görmeye Başlama Tarihi İlgili Piyasanın/Borsanın Bulunduğu Ülke İlgili Piyasanın/Borsanın İsmi Piyasanın/Borsanın İlgili Pazarı
PAY SENEDİ 29.07.2010 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. YILDIZ PAZAR
FİNANSMAN BONOSU 01.11.2021 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI KESİN ALIM SATIM PAZARI
FİNANSMAN BONOSU 26.11.2021 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI KESİN ALIM SATIM PAZARI
FİNANSMAN BONOSU 10.12.2021 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI KESİN ALIM SATIM PAZARI
FİNANSMAN BONOSU 14.12.2021 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI KESİN ALIM SATIM PAZARI
FİNANSMAN BONOSU 24.12.2021 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI KESİN ALIM SATIM PAZARI
FİNANSMAN BONOSU 01.03.2022 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI KESİN ALIM SATIM PAZARI
FİNANSMAN BONOSU 18.03.2022 TÜRKİYE BORSA İSTANBUL A.Ş. BORÇLANMA ARAÇLARI PİYASASI KESİN ALIM SATIM PAZARI

İdareye Ait Bilgiler
İdare Şurası Üyeleri
Adı-Soyadı Hukukî Kişi Üye İsmine Hareket Eden Kişi Cinsiyeti bakılırsavi Mesleği İdare Şurasına Birinci Seçilme Tarihi İcrada bakılırsavli Olup Olmadığı Son 5 Yılda İştirakte Üstlendiği bakılırsavler Son Durum İtibariyle İştirak haricinde Aldığı misyonlar Kontrol, Muhasebe ve/veya Finans Alanında En Az 5 Yıllık Tecrübeye Sahip Olup Olmadığı Sermayedeki Hissesi (%) Temsil Ettiği Hisse Kümesi Bağımsız İdare Şurası Üyesi Olup Olmadığı Bağımsızlık Beyanının Yer Aldığı KAP Duyurusunun Kontağı Bağımsız Üyenin Aday Gösterme Komitesi tarafınca Değerlendirilip Değerlendirilmediği Bağımsızlığını Kaybeden Üye Olup Olmadığı Yer Aldığı Komiteler ve misyonu
Onur Topaç Erkek İdare Şurası Lideri İş Adamı / İş bayanı 15.04.2015 İcrada vazifeli CEO, İdare Şurası Lider Vekili ve Murahhas Üye INVEO Yatırım Holding A.Ş. İdare Heyeti Lider Yardımcısı ve Genel Müdür, BV Teknoloji İş Geliştirme Danışmanlık ve Tertip Hizmetleri A. Ş. İdare Konseyi Üyesi, Hivc Teşebbüs Sermayesi Yatırım İştiraki A.Ş. İdare Heyeti Lideri Evet 0.52 Bağımsız Üye Değil – Değerlendirilmedi Hayır –
ERSAN AKPINAR Erkek İdare Konseyi Lider Vekili ve Murahhas Üye Üst Seviye Yönetici 07.01.2022 İcrada nazaranvli Genel Müdür Yardımcısı – Evet – Bağımsız Üye Değil – Değerlendirilmedi Hayır –
GÖKHAN TOSUN Erkek İdare Konseyi Üyesi Üst Seviye Yönetici 25.03.2022 İcrada nazaranvli Değil – HOP Teknoloji A.Ş. İdare Şurası Üyesi, Novel Scala Basılı Yayın ve Tanıtım Ticaret A.Ş. İdare Heyeti Üyesi, Finar İrtibat Teknolojileri A.Ş. İdare Şurası Üyesi, Inveo Delta Milletlerarası İş Geliştirme İdare ve Yatırım A.Ş. İdare Heyeti Üyesi, Inveo Alfa Memleketler arası İş Geliştirme İdare ve Yatırım A.Ş. İdare Konseyi Üyesi Evet Bağımsız Üye Değil – Değerlendirilmedi Hayır –
İDEAL FEYYAZ TAKTAK Erkek İdare Şurası Üyesi Üst Seviye Yönetici 24.04.2018 İcrada vazifeli Değil – INVEO Yatırım Holding A.Ş. Bağımsız İdare Konseyi Üyesi Evet 0.04 Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1006361 Değerlendirildi Hayır Kontrol Komitesi Lideri, Kurumsal İdare Komitesi Lideri, Riskin Erken Saptanması Komitesi Üyesi
HAYAL ESER Bayan İdare Şurası Üyesi Ekonomist 27.10.2021 İcrada nazaranvli Değil – Inveo Yatırım Holding A.Ş. Bağımsız İdare Heyeti Üyesi – MSGSU ve Kültür Üniversitesi yarı vakitli öğretim vazifelisi Evet Bağımsız Üye https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1006361 Değerlendirildi Hayır Riskin Erken Saptanması Komitesi Lideri, Kontrol Komitesi Üyesi, Kurumsal İdare Komitesi Üyesi

İdarede Kelam Sahibi Olan İşçi
Adı-Soyadı bakılırsavi Mesleği Son 5 Yılda İştirakte Üstlendiği vazifeler Son Durum İtibariyle Paydaşlık haricinde Aldığı vazifeler
Onur Topaç İdare Şurası Lideri ve CEO İş Adamı / İş bayanı İdare Şurası Lider Yardımcısı, CEO ve Murahhas Üye INVEO Yatırım Holding A.Ş. İdare Şurası Lider Yardımcısı ve Genel Müdür, BV Teknoloji İş Geliştirme Danışmanlık ve Tertip Hizmetleri A. Ş. İdare Şurası Üyesi, Hivc Teşebbüs Sermayesi Yatırım Paydaşlığı A.Ş. İdare Konseyi Lideri
ERSAN AKPINAR İdare Konseyi Lider Yardımcısı ve Genel Müdür Üst Seviye Yönetici Genel Müdür Yardımcısı –

BIST