MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.( İdare Konseyi Komiteleri

Brown

Global Mod
Global Mod
MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.( İdare Konseyi Komiteleri MMC SANAYİ VE TİCARİ YATIRIMLAR A.Ş.( İdare Şurası Komiteleri )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
İdare Şurası Komiteleri

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Bahse Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Açıklamalar

Şirketimiz olağan genel heyet toplantısı sonuçlarının tescilini müteakiben yönetim şuramız komiteleri aşağıda yer alan biçimde oluşturulmuştur.
1- Denetimden Sorumlu Komitenin 2 şahıstan oluşturulmasına ve Komite Başkanlığı’na Batuhan Aykurt ?un üyeliğe İhsan Serkan Kazancık’ın seçilmelerine,
2-Kurumsal Yönetim Komitesinin 2 bireyden oluşturulmasına ve Komite Başkanlığı’na Anıl Özgür’ün, üyeliğe Batuhan Aykurt’un seçilmelerine,
3- Sermaye Piyasası Konseyi’nin düzenlemeleri mucibince, Şirket İdare Kurulu’nun 07.10.2013 tarih 2013/25 nolu sonucunda düzenlendiği üzere Aday Gösterme Komitesi ve Ücret Komitesi vazifelerinin Kurumsal İdare Komitesi tarafınca yerine getirilmesine,
4-Riskin Erken Saptanması Komitesinin 2 bireyden oluşturulmasına ve Komite Başkanlığı’na İhsan Serkan Kazancık ?ın, üyeliğe Zülabidin Özay’ın seçilmelerine,
5-Yönetim Kurulumuzun Komitelerinin ve Komite üyeliklerinin bundan bu biçimde üstteki biçimde belirlenmesine ve yürütülmesine karar verilmiştir.

BIST