Online İngilizce eğitimin birinci adresi Novakid

Brown

Global Mod
Global Mod
Çocuklarının eğitimi için endişelenen her ebeveyn online sistemlere ayak uydurmaya çalışıyor. Bilhassa lisan eğitimi için sıkça tercih edilen online platformlar, pandemi niçini ile azalan toplumsal faaliyetlerin ve fiziki kursların yerini almış bulunmakta. Bu süreci avantaja çevirmek, çocuklar için kaliteli ve sürdürülebilir bir lisan eğitimi sağlamak için sizlere bir teklifimiz var.

Novakid online İngilizce eğitim veren bir platform olarak 4-12 yaş kümesi çocuklara kaliteli bir lisan öğrenme altyapısı sunuyor. Bilhassa erken yaşta lisan eğitimine başlamak uzmanlar tarafınca sıkça öneriliyor. Akıcı bir biçimde İngilizce konuşabilmek için lisan eğitimine erken yaşta başlamak çok kıymetli. Novakid lisan eğitiminde öncü bir platform olarak İngilizce eğitimine 4 yaş kümesi ile başlayıp 12 yaşa kadar hizmet veriyor.

Peki erken yaşta lisan eğitimine başlamak niye kıymetli?

Bir lisanı akıcı bir biçimde konuşabilmek için sağlam bir altyapıya gereksinim duyulur. bununla birlikte bu lisanı ana lisanı İngilizce olan eğitmenlerden öğrenmek hayli kıymetlidir. Çocuğunuz lisan eğitimine ne kadar erken yaşta başlarsa, öğrendiği lisan o kadar kalıcı olur ve hayatını şekillendirir. Lisan öğrenmek bununla birlikte çocukların bağlantı hünerlerini geliştirir ve mesleklerinde değerli bir rol oynar.

Novakid 4-12 yaş kümesi çocuklara lisan eğitimi vererek, erken yaşta çocuklarınızın eğitim ve öğretim hayatlarında fark yaratmayı hedefler. Büsbütün bu yaş kümesine uygun olarak hazırlanan dersler ile çocukları sıkmadan, oyun mantığında lisan öğrenmelerine yardımcı olur ve eğlenirken öğretir. Novakid eğitmenlerinin tamamı online eğitim alanında tecrübeli, küçük yaşlarda çocuklar ile çalışma deneyimine sahip ve ESL sertifikası sahibi uzmanlardan oluşur.

Novakid eğitim malzemelerinin tümü Avrupa eğitim standardı olan (CEFR) Avrupa Ortak Lisan Referans Çerçevesi’ne uygun olarak hazırlanmaktadır. Novakid’de dersler öğrencilerin yaşı temel alınarak, o yaş kümesine özel olarak planlanır ve algı müddetlerini geçmeyecek müddetlerde anlatılır. Novakid’de ders mühleti 25 dakikadır.

İngilizce’yi ana lisanı İngilizce olan eğitmenlerden öğrenmek

Novakid öteki online İngilizce eğitim platformlarının tersine ana lisanı İngilizce olan eğitmenler ile çalışmaktadır. bu biçimdece Novakid ile İngilizce öğrenen çocuklar, o lisanın inceliklerini bilir, hakikat söylemleri ana lisanı İngilizce olan öğretmenlerden öğrenir. Novakid ayrıyeten çocuklara istediği öğretmen ile çalışma imkanı sunar.

Novakid’in temel hedefi eğlenirken öğretmektir. Bu yüzden okul müfredatları üzere bir eğitim anlayışı yoktur. Tüm dersler oyun formatında işlenir. sıradanten karmaşığa ilerler ve yapılan yenidenlar ile kalıcılık ve sürdürülebilirlik sağlanır. Çocuklar Novakid ile eğitim alırken adeta bir toplumsal aktivitede yer aldığını hisseder. Bu yüzden çocuklarınız heyecanla ders saatini bekler. Çocuklara bu heyecanı yaşatmak ve lisan eğitimlerini kusursuz sürdürmek Novakid’in en büyük motivasyonudur.

Online eğitim ve ebeveynlere katkısı

Novakid online bir platform olduğu için çocuklarınızı kursa getirmek, götürmek, ders saatleri için program yapmak, tatillerinizi ya da işinizi derslere bakılırsa ayarlamak zorunda kalmazsınız. O an ortasında bulunduğunuz her yeri bir eğitim alanına dönüştürebilirsiniz. Bilhassa pandemi niçini ile çocuğunuzun kalabalık ortamlara girmesinden tasa etmenize gerek kalmaz.

Novakid ile dersler online olarak ve ferdî yapılmaktadır. Kalabalık bir sınıfta çocuğunuzun kâfi randımanı alıp almadığına dair kaygı etmezsiniz. Novakid ferdi dersler ile azamî randımanı emeller. bununla birlikte Novakid ile denetim sizdedir. Çocuğunuz ile bir arada derslere katılabilir, eğitim sürecine dahil olabilirsiniz.

Novakid ile lisan öğrenme seyahatine siz de katılın

Erken yaşta çocuğunuzun lisan eğitimine başlamak ve kaliteli bir altyapı oluşturmak için yapmanız gereken tek şey Novakid’in web sitesini ziyaret etmek ve üyelik oluşturmak. bu biçimdece online İngilizce eğitime başlamış ve çocuğunuzun lisan eğitimi için kıymetli bir atım atmış olursunuz.