Pandora’dan yeni koleksiyon: Moments!

Smmtakipçi

New member
Öykünü özgürce tarzında anlatmak için alternatiflerin olması gerekir. Pandora Moments Koleksiyonu orijinal mücevherleri ile tam da gereksinimimiz olan özgürlüğü sunuyor; tarzımızı göstermek ve öykümüzü anlatabilmek için yenilikçi dizaynlarıyla farklı kategorilerde de mücevherlerini çeşitlendiriyor.

Senin öykün senin tarzın…

Koleksiyonda birinci kere karşımıza çıkan Anahtarlıklar dikkat çekiyor. En sevdiğimiz charm’ları birlikte kullanıp taşıyabileceğimiz Pandora anahtarlığın yanı sıra Çanta Charm Taşıyıcı da tarzımıza eğlenceli ve şık bir hava katmaya geliyor!

Pandora’nın imza mücevher kategorisi bileklilerine eklenen Çift Katlı Moments Bileklik ise şimdiden favori mücevherin olmaya aday.

Pandora imzası el personelliği ile en kaliteli metallerden üretilen mücevherler, artık anahtar ve çanta üzere farklı aksesuarlarını da en yaratıcı biçimde özelleştirmeye davet ediyor.

Pandora kreatif yöneticileri Franceso Terzo ve A.Flippo Ficarelli “Kendi öykülerimizi charm’lar ve charm’ları nasıl kullandığımız ile anlatıyoruz. Bu özgün tarzlar ile charm’larımızı beklenmedik yerlerde nazaranceğiz.” diyor.

Pandora Moments Koleksiyonu ile siz de öykünüzü anlatmaya başlayabilirsiniz.

Pandora’dan sürdürülebilir bir dünya için yeni haberler

Pandora, yalnızca bir aksesuar markası olmanın ötesinde, sürdürülebilir bir dünya için de adım atmaya başlamıştı. 2015 yılından bu yana yüzde yüz geri dönüştürülmüş metallere yönelmeyi hedefleyen marka, bu adımı ile karbon ayak izi, su kullanması ve diğer olumsuz çevresel tesirleri azaltmayı ve tedarik zincirinin tüm kademelerinde, mağazalarda ve ofislerde karbon emisyonunu sıfıra düşürmeyi hedefliyor.

Üretim merkezlerinde %100 yenilenebilir güce geçen şirket, mücevher üretiminde kullanılan metalleri 2025 yılında büsbütün geri dönüştürülmüş materyallerden elde edecek.

Marka, sürdürülebilir metal kullanmasında bir adım daha atarak, 2021 yılının başında İngiltere’de büsbütün laboratuvar eseri elmaslardan oluşan “Pandora Brilliance” koleksiyonunu çıkardı. Bu koleksiyonla bir arada Pandora, mücevherlerinde laboratuvar imali elmas kullanmaya başlamış olacak.

Ayrıyeten, UNICEF iş birliği ile 1 milyondan fazla çocuğa ve gence ulaşarak kendilerini en âlâ biçimde söz etmelerini öğrenmelerini ve gelecekte iş bulabilmelerini sağlamak için çalışmaya devam ediyor.