QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ESERLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Bağımsız Kontrol Kuruluşunun Belirlenmesi

Brown

Global Mod
Global Mod
QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ESERLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Bağımsız Kontrol Kuruluşunun Belirlenmesi QUA GRANITE HAYAL YAPI VE ESERLERİ SANAYİ TİCARET A.Ş.( Bağımsız Kontrol Kuruluşunun Belirlenmesi )

İlgili Şirketler []
İlgili Fonlar []
Türkçe
Bağımsız Kontrol Kuruluşunun Belirlenmesi

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
Hayır (No)
Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
Hayır (No)
Bahse Ait Daha Evvel Yapılan Açıklamanın Tarihi

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
Hayır (No)
Bildirim İçeriği

Bağımsız Kontrol Kuruluşunun Unvanı
KPMG Bağımsız Kontrol ve Hür Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.
Hangi Faaliyet Periyodu İçin Seçildiği
01.01.2022 – 31.12.2022
Seçildiği Genel Heyet Toplantısı Tarihi

Tescil Tarihi

Tescile Ait Türkiye Ticaret Sicili Gazetesi Tarih ve No.su

Açıklamalar

Şirketimizin 13.04.2022 tarihindeki Yönetim Kurulu sonucuyla 6102 sayılı Türk Ticaret Kanunu ve 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu uyarınca belirlenen asıllara uygun olarak, Kontrolden Sorumlu Komite’nin 2022/1 sayılı komite toplantısı ile yapmış olduğu teklifle, 2022 yılı hesap devrindeki finansal raporların denetlenmesi ile bu kanunlardaki ilgili düzenlemeler kapsamındaki öbür faaliyetleri yürütmek üzere İş Kuleleri, Kule 3, Kat:2-9 Levent 34330, İstanbul adresinde bulunan İstanbul Sicil Müdürlüğü’ne 480474 Ticaret Sicil Numarası ile kayıtlı olan KPMG Bağımsız Denetim ve Özgür Muhasebeci Mali Müşavirlik A.Ş.’nin Şirketimizin bağımsız denetim şirketi olarak bir yıl müddetle seçilmesine, kelam konusu seçimin ve bakılırsav süresinin yapılacak birinci Olağan Genel Kurul’un onayına sunulmasına katılanların oy birliği ile karar verilmiştir. Kamuoyu ve yatırımcılarımızın detaylarıne sunulur.

BIST