Yüzünü göstermek istemeyen hanımın ifşa etmesiyle eleştirilen Esra Erol: Oradaki programcı Esra’nın değil, anne Esra’nın haliydi

Sinsinati

New member
Yüzünü göstermek istemeyen hanımın ifşa etmesiyle eleştirilen Esra Erol: Oradaki programcı Esra’nın değil, anne Esra’nın haliydi ATV’de yayınlanan programında, yüzünün görünmesini istemeyen 18 yaşındaki hanımı canlı yayında azarlayan ve kameraların kendisini çekmesine müsaade vermesi niçiniyle reaksiyon çeken Esra Erol, “Programda yer alan çocukları kendi çocuklarım üzere görüyorum. Oradaki programcı Esra’nın değil, anne Esra’nın tavrıydı” dedi.

Sabah gazetesine konuşan Erol, “Programda yer alan çocukları kendi çocuklarım üzere görüyorum. Oradaki programcı Esra’nın değil, anne Esra’nın haliydi. Evli bir adamın ikinci eşi olmak için konutundan kaçan 18 yaşındaki bir kız çocuğuna ve onun ötesinde herkese ‘Kız çocuklarınızı birini bulup evlenmek için değil eğitim görüp kendi ayakları üzerinde durmaları için yetiştirin’ dedim, demeye de devam ediyorum. Lakin maalesef toplumsal medya körün fili tuttuğu yerden tanım etmesine benzeyen bir yer. Mevzunun başını sonunu bilmeden, birden fazla vakit mevzuyu bile izlemeden yorum yapan bir güruh var orada. Bence toplumsal medyanın insanlığa yaptığı en büyük kötülük, mevzuyu bağlamından koparması. Kızımız kendi isteğiyle yayına geldi, yayın öncesi “Yüzümü göstermeyin” üzere bir talepte bulunmadı. Kameralar önünde ve ailesini görmek istememesinden kaynaklı halla yüzümü göstermeyin dediği anda tedbirimizi aldık. Siz kendinizi o kızın anne ve babasının yerine koyun. Beni daha güzel anlayacaksınız.” sözünü kullandı.

TIKLAYIN | Yüzünü göstermek istemeyen 18 yaşındaki hanımı kameraların çekmesine müsaade vermiş, akabinde azarlamıştı; Esra Erol’dan açıklama geldi

Hazal Kaya’dan Esra Erol’a: Sen kimsin de yayına çıkmak istemeyen, belirli ki ağır travma yaşayan bir bayan üzerinden gösteri yapıyorsun?

Tabiat Rutkay’dan Esra Erol’a reaksiyon: Bayan bayana kardeş olup sahip çıkmaya çalışırken bu olacak iş midir, kınıyorum!

Bergüzar Korel’den Esra Erol’a dayanak: Yeterli ki varsın altın kalpli dostum