Garanti Kredi

Survyy

Global Mod
Global Mod
Garanti Bankası ülkemizin önde gelen bankaları arasında yer almaktadır. Sunduğu tüm hizmetler ile olduğu kadar kredi ürünleriyle de dikkat çekmektedir. Sizde Garanti kredi çeşitleri hakkında bilgi edinmek ve Garanti Kredi başvurusunu nasıl gerçekleştirebileceğinizi öğrenmek istiyorsanız yazımızın devamını okumanız yeterli olacaktır.

Garanti Kredi Çeşitleri
Garanti Bankası’nı çeşitli ihtiyaçlara hitap eden kredi çeşitlerini şu şekilde sıralayabiliriz:

1-Bireysel İhtiyaç Kredisi
a)Dijital Kredi

Dijital Kredi Garanti İnternet ve Garanti Cep kullanıcılarına hitap eden bir bireysel ihtiyaç kredisi ürünüdür.

b)Bahar Kredisi

En güncel Garanti kredi ürünleri arasında yer alan Bahar Kredisi 48 aya varan vade süreleri ile olduğu kadar %1,16’dan başlayan faiz oranlarıyla da dikkat çekmektedir.

c)Eğitim Kredisi

Kendinizin ya da çocuklarınızın eğitimle ilgili harcamaları için nakit ihtiyacınız bulunuyorsa sizde düşük faiz ile taksit ödeyebileceğiniz Garanti Bankası kredi ürünlerinden olan Eğitim Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Eğitim Kredisi 48 aya varan vade oranlarıyla beğeni toplamaktadır.

d)Emeklilere Özel Kredi

Emeklilere Özel Kredi düşük faiz oranlarıyla olduğu kadar 48 aya varan vade oranlarıyla da dikkat çekmektedir. Bunun yanı sıra Garanti Bankası maaşlarını Garanti Bankası’na taşıyan emeklilere 450 TL’ye ulaşan maaş promosyonu kullanma olanağı da sunmaktadır.

e)İlk Kredim

Daha önce Garanti Bankası’ndan hiç kredi kullanmayan kişilere yönelik bir kredi ürünü olan Garanti Bankası İlk Kredim avantajlı oranlarıyla sizi de memnun edecektir.

2-Taşıt Kredisi
Hayalinizdeki aracı satın almak için sizde pek çok insan gibi Garanti Bankası Taşıt Kredisi’nden faydalanabilirsiniz. Satın alacağınız aracın rehninin teminat olarak alındığı Garanti Bankası Taşıt Kredisi maksimum 48 ay taksit ile tahsis edilmektedir.

3-Garanti Bankası Konut Kredisi
Garanti Bankası farklı ihtiyaçlara hitap eden konut kredisi ürünleriyle dikkat çekmektedir. En güncel Garanti Bankası konut kredisi ürünleri hakkında bilgi edinmek için Garanti Bankası şubelerini ziyaret edebilirsiniz.

Garanti Bankası Kredi Başvurusu

Garanti kredi başvurusu yapmak için birden fazla bankacılık kanalı kullanmanız mümkündür. Garanti Bankası müşterisi iseniz Garanti İnternet, Garanti Cep, Alo Garanti, ATM’ler, Facebook sayfası ya da SMS yoluyla Garanti kredi başvurusu yapabilirsiniz. Eğer Garanti Bankası müşterisi değilseniz bankanın herhangi bir şubesine giderek ya da web sitesinde bulunan başvuru formunu doldurarak müracaatınızı gerçekleştirebilirsiniz.